Společnost BENU Česká republika, a.s., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

MARKETING EXECUTIVE

Přidejte se k nám jako Marketing executive

Budete součástí týmu CRM (Customer Relationship Management), který spadá do oddělení marketingu. Vaší hlavní pracovní náplní bude zajišťování širší podpory pro aktivity v tomto oddělení.

Tato pozice je výborným startem v oblasti marketingu pro ty, kteří se chtějí učit marketingu od píky :).

Co budete dělat konkrétně?

Komunikovat se zákazníky věrnostního programu BENU PLUS
Zajišťovat a organizovat marketingové materiály
Koordinace poradenské telefonní linky a v rámci věrnostního programu
Poskytovat technickou podporu
Spravovat komunikační kanály včetně BENU aplikace

Pro úspěch potřebujete:

Minimálně středoškolské vzdělání- Výhodou je zaměření marketing, business, management
Znalost MS Office systémů
Zkušenosti se CRM nebo zákaznickým servisem- výhodou
Porozumění a zkušenosti v budování zákaznické loajality
Umět se vcítit do kůže našeho zákazníka
Spolehlivost, jste zodpovědný/-á a co slíbíte, to splníte v perfektní kvalitě
K řešením úkolů přistupujete iniciativně a jste orientován/-a na výsledek

Kdy Vás rádi přivítáme:

říjen/ listopad 2018

A co nabízíme my jako BENU?

Mimořádné rozmanitou a zajímavou práci v stabilní a rozvíjející se společnosti.
Žádná nuda a rutina, budeš součástí dynamického marketingového týmu.
Možnost profesní seberealizace a dalšího rozvoje.
Zajímavé projekty, které budou pod Vaší taktovkou.
Samozřejmostí je u nás i balíček různých benefitů jako Cafeteria, 25 dní dovolené, Multisport, mobilní telefon, notebook, stravenky a další zaměstnanecké výhody.
Skvělý tým, kde se rádi setkáváme i mimo práci a to například na teambuildingu nebo jiných mimopracovních aktivitách.
Čeká Vás smlouva na dobu neurčitou.

Přidejte se k nám a pojďte se spolu s námi podílet na naplňování motta- Vaše zdraví si bereme na starost!

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Benu Česká republika, s. r. o.

Kontakt

Eva Murínová
Telefon: +420 602339004

Naše lékárny