Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika a.s. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika, a.s., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

LÉKÁRNÍK ASISTENT- Most

Pro lékárnu v Mostě hledáme kandidáta na pozici Lékárník asistent. Přidejte se ke kolektivu našich odborníků, kde se řídíme heslem " Chceme pomáhat, nejen prodávat!".

PRACOVNÍ NÁPLŇ NAŠICH ODBORNÍKŮ JE:

  • Poskytování konzultační činnosti pro pacienty
  • Spolupráce při objednávání léku a spolupráce s farmaceutickými společnostmi
  • Administrativa spojená s provozem lékárny
  • Zapojování se do odborných projektů jako např. screening diabetu v lékárnách, individuální poradenství pro pacienty v konzultačních místnostech, testování paměti, Alzheimer screening, odvykání kouření, dny slunce, a mnoho dalších..

PRO VÝKON POZICE JE U NÁS NEZBYTNÉ MÍT:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • Zájem o pacienta a jeho zdraví
  • Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
  • Příjemné vystupování
  • Spolehlivost a pracovitost

PROČ SE ROZHODNOUT PRACOVAT S NÁMI:

  • Nabízíme vzdělávání personálu vlastním týmem školitelů z řad magistrů a farmaceutických asistentů
  • Podporujeme další vzdělávání, semináře, školení
  • Na každé naší lékárně máme vybavenou aktivní laboratoř
  • Podporujeme zapojení do různých pracovních skupin naších odborných projektů
  • Poskytujeme úhradu příspěvku do ČLnK
  • BENU léková karta pro zaměstnance
  • Multisport karta
  • Odměny za doporučení zaměstnanců
  • Firemní akce/ teambuildingy
  • Pracovní obuv
  • Týden placeného volna před atestací
  • Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené a stravenky samozřejmostí
  • Čtvrtletní výkonnostní odměny
  • Skvělé platové ohodnocení- garantovaná mzda od 38 000,- Kč
  • Dále nabízíme příplatky v naších TOP lokalitách, poskytujeme příspěvky na ubytování v případě relokace a další

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky, prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Most

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

38000-47000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Benu Česká republika, s. r. o.

Kontakt

Aleš Luňák
Telefon: 603 565 425

Naše lékárny