Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

Employer Brand Specialist

POŽADUJEME:

  • Předchozí zkušenost v oblasti náboru, stanovování a budování značky zaměstnavatel
  • Zkušenost s HR marketingem na sociálních sítích
  • Schopnost samostatné práce s orientací na výsledek, předchozí zkušenost s vedením projektů výhodou
  • Vyzrálou osobnost s velmi dobrými komunikačními a prezentačními dovednostmi
  • Pokročilá znalost práce s MS Office
  • Řidičský průkaz, ochotu a časovou flexibilitu cestování v rámci ČR a SR
  • Znalosti anglického jazyka na alespoň komunikativní úrovni

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za nastavení funkční spolupráce s farmaceutickými fakultami vysokých škol a vyššími odbornými školami
  • Nastavení, řízení a vyhodnocování plánu aktivit na jednotlivých školách a koordinace náborových aktivit studentů
  • Koordinace odborných praxí na lékárnách ve spolupráci s vedoucími lékáren
  • Vybudování strategie značky zaměstnavatele (externě, interně), návrh, implementace a vyhodnocování jednotlivých aktivit
  • Nastavení strategie HR marketingu na sociálních sítích a její uvedení do praxe
  • Správa a rozvoj kariérních stránek společnosti
  • Úzká spolupráce s týmem náboru a manažery společnosti

NABÍZÍME:

  • Prostředí stabilní a rostoucí společnosti
  • Zajímavou a samostatnou práci v oblasti, která se u nás teprve rozvíjí
  • Spolupráce se školami a studenty pro nás není vedlejší aktivita v HR ale klíčový zdroj kandidátů
  • Velké zapojení managementu do celé oblasti náboru
  • Skvělý tým kolegů, kde všichni táhnou za jeden provaz

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Šárka Černá

Naše lékárny