Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika a.s. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika, a.s., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉHO SERVISU BENU - se slovenštinou

Co Vám nabídneme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Závodní stravování
  • Firemní kuchyňku
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost nákupu zboží za velkoobchodní ceny
  • Široký výběr benefitů v kafetérii
  • Věrnostní program BENU PLUS (zvýhodněné nákupy produktů BENU lékáren, vč. léků na předpis)
  • Dobrou dopravní dostupnost z metra Skalka, Opatov a Vysočanská
  • Příplatky za práci přesčas a o víkendu

Co požadujeme?

  • Slovenštinu slovem i písmen
  • Dobrou znalost PC
  • Psychickou odolnost
  • Dobré komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • Vyřizování především telefonických a písemných požadavků zákazníků benu.cz a benulekaren.sk
  • Péče o zákazníky
  • Telefonická a emailová komunikace s interními odděleními společnosti
  • Komunikace s lékárnami
  • Administrativa v interním počítačovém systému
  • Náš zákaznický servis je pasivní zákaznickou linkou

Chcete být součástí stabilní společnosti, která je jedna z nejlepších na trhu?

Jste plnoletí, trestně bezúhonní, pracovití a v dobré kondici?

Tak to hledáme právě VÁS.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Miltnerová

Naše lékárny