Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika a.s. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika, a.s., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

BRIGÁDA - ZÁKAZNICKÝ SERVIS BENU

Náplň práce:

  • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky týkající se e-shopových objednávek, otevírací doby lékáren a dostupnosti produktů na lékárnách
  • Telefonická a emailová komunikace s interními odděleními společnosti
  • Jedná se o pasivní linku, která vyřizuje požadavky a dotazy zákazníků a jejím cílem není obchodní činnost

Požadujeme:

  • Příjemný projev
  • Časová flexibilita
  • Možnost pracovat 1 den v týdnu, plus zástup za dovolené apod.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • 100 - 140 Kč/hod (na základě předem určených cílů)
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost postupného navýšení směn

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 11. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

100-140 Kč/hodina

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Kristýna Miltnerová

Naše lékárny