Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika a.s. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika, a.s., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

FARMACEUTICKÝ ASISTENT- Praha 8, Ládví

Pro lékárnu v Praze 8, Ládví hledáme vhodného kandidáta na pozici Farmaceutický asistent. Přidejte se ke kolektivu našich odborníků, kde se řídíme heslem " Chceme pomáhat, nejen prodávat!".

PRACOVNÍ NÁPLŇ NAŠICH ODBORNÍKŮ JE:

  • Poskytování konzultační činnosti pro pacienty
  • Spolupráce při objednávání léků a spolupráce s farmaceutickými společnostmi
  • Expedice OTC léků a poskytování informací o správném užívaní
  • Zapojování se do odborných projektů jako např. screening diabetu v lékárnách, individuální poradenství pro pacienty v konzultačních místnostech, testování paměti, Alzheimer screening, odvykání kouření, dny slunce, a mnoho dalších..

PRO VÝKON POZICE JE U NÁS NEZBYTNÉ MÍT:

  • VOŠ nebo SŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent
  • Zájem o pacienta a jeho zdraví
  • Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
  • Příjemné vystupování
  • Spolehlivost a pracovitost

PROČ SE ROZHODNOUT PRACOVAT S NÁMI:

  • Nabízíme vzdělávání personálu vlastním týmem školitelů z řad magistrů a farmaceutických asistentů
  • Podporujeme další vzdělávání, semináře, školení
  • Na každé naší lékárně máme vybavenou aktivní laboratoř
  • Podporujeme zapojení do různých pracovních skupin naších odborných projektů
  • Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí
  • BENU léková karta pro zaměstnance
  • Multisport karta
  • Odměny za doporučení zaměstnanců
  • Firemní akce/ teambuildingy
  • Pracovní obuv
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené a stravenky samozřejmostí
  • Čtvrtletní výkonnostní odměny
  • Skvělé platové ohodnocení- garantovaná mzda od 26 000,- Kč
  • Dále nabízíme příplatky v našich TOP lokalitách, poskytujeme příspěvky na ubytování v případě relokace a další.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky, prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

26000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Zadavatel

Benu Česká republika, s. r. o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Aleš Luňák
Telefon: 603 565 425

Naše lékárny