Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

Regionální Manažer - region Vysočina

Náplň práce:

• Odpovědnost za svěřený region lékáren a zajištění požadovaných hospodářských výsledků (Havlíčkův Brod, Jihlava);
• Zpracování a vyhodnocování analýz výsledků svěřeného regionu a následné navržení řešení nedostatků;
• Spoluúčast při výběru zaměstnanců, hodnocení a motivace zaměstnanců;
• Sestavování obchodního plánu pro svěřený region;
• Aktivní komunikace s významnými zákazníky a partnery.

Požadujeme:

• Bydliště v okolí Havlíčkova Brodu, Jihlavy;
• Ukončené vysokoškolské vzdělání (v případě středoškolského, prokazatelné zkušenosti z retailu na obdobné pozici alespoň 3 roky);
• Manažerské dovednosti a zkušenosti s vedením většího týmu (ideálně z pracovní pozice regionálního manažera);
• Předchozí zkušenost z farmaceutického oboru nebo retailu velkou výhodou;
• Ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu;
• Dobrou znalost práce na PC, zejména pak MS Excel;
• Odolnost vůči stresu; pozitivní myšlení;
• Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

• Zajímavou práci na úrovni středního managementu;
• Zázemí silné nadnárodní společnosti;
• Možnost profesní seberealizace a dalšího rozvoje;
• Zajímavé finanční ohodnocení a další benefity (Cafeterie, Multisport karta, BENU léková a slevová karta aj.);
• Firemní telefon, osobní automobil i k soukromým účelům.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová

Naše lékárny