Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny PHOENIX group a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, s.r.o. hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

HEAD OF SECURITY

V rámci naší mateřské společnosti Phoenix obsazujeme pozici Head of Security, kde budete zodpovědný/á za zabezpečení budov našich 5 skladů v rámci České republiky.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Komplexní odpovědnost za bezpečnost skladů po celé ČR;
- Odpovědnost za monitorovací služby a bezpečností technologie (poplachové, přístupové, CCTV a další);
- Řízení vztahů s dodavateli v oblasti security;
- Odpovědnost za nastavení přístupů v SW pro správu přístupů do jednotlivých budov;
- Analýza rizik v oblasti bezpečnosti a návrh nápravných opatření;
- Pravidelný reporting ve všech oblastech bezpečnosti, evidence incidentů;
- Navrhování a řízení procesů spojených s kompletní správou bezpečnosti ve společnosti;
- Podpora vedoucím pracovníkům v oblasti security;
- Kontrola a řízení ostrahy jednotlivých objektů;
- Motivace a řízení podřízených;
- Spolupráce s veřejnými a soukromými subjekty, zajišťuje komunikaci a spolupráci s orgány činných v trestným řízením.

POŽADUJEME:

- Znalosti v oblasti zabezpečení budov, praxe v security min. 5 let;
- Předchozí zkušenosti z oblasti provozu a logistiky výhodou;
- Silné organizační a komunikační schopnosti;
- Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat v rámci ČR.

NABÍZÍME:

- Dlouhodobou spolupráci ve stabilní farmaceutické společnosti;
- Služební automobil i pro soukromé účely, telefon a notebook,
- 25 dní dovolené/rok;
- Firemní benefity v podobě: cenově zvýhodněných nákupů léků, příspěvku do Kafeterie, Multisport karty, stravenek, odměn za odpracované roky a spoustu dalších.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

BENU Česká republika s.r.o.

Kontakt

Michaela Samková

Naše lékárny